×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  یکشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
ابطال 600 رأی در انتخابات شورای شهر شریف آباد پاکدشت - اخبار پاکدشت

محمد فرجی مسئول هیات نظارت بر انتخابات شهرستان پاکدشت در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس پاکدشت درباره صحت انتخابات شریف آباد پاکدشت اظهار کرد: مطابق قانون و ارائه مستندات تخلفات انتخاباتی پیشنهاد ابطال ۶۰۰ رای در این شهر به هیات نظارت استان داده شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به تخلفات انجام گرفته در شهر شریف آباد و صیانت از آرای حلال، بررسی و باز شماری تعدادی از صندوق‌های این شهر در دستور کار قرار گرفته و در نهایت پنجمین عضو انتخاب شده با اولین عضو علی البدل جابجا شد.

برای مشاهده خبرهای اجتماعی شهرستان پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید

مسئول هیات نظارت بر انتخابات پاکدشت درباره نوع تخلفات عنوان کرد: با همکاری خوب هیات اجرایی انتخابات شهرستان و فرماندار پاکدشت ۶۰۰ کد ملی که ساکن شهر شریف‌ آباد نبودند شناسایی شدند.

فرجی در همین رابطه بیان داشت: طبق قانون در شهرهای زیر ۱۰۰هزار نفر فقط کسانی می توانند در انتخابات شوراها رای بدهند که در یکسال منتهی به انتخابات در آن شهر سکونت داشته که به این خاطر فقط ساکنین شهر شریف آباد می توانند در انتخابات شورای شهر شریف آباد رای بدهند.

وی درباره نحوه ابطال آرا تشریح کرد: صورت‌جلسه بررسی های هیات نظارت و اجرایی شهرستان به همراه مستندات تخلفات انجام گرفته جهت بررسی به هیات نظارت استان ارسال و پس از تایید آرا باطل خواهد شد.

مسئول هیات نظارت بر انتخابات پاکدشت در ادامه به انتخابات شهر فرون آباد نیز اشاره کرد و گفت: در این شهر نیز آرا مورد بررسی قرار گرفته که در نتیجه با مشخص شدن برخی تناقض‌ها اولین عضو علی البدل در جایگاه پنجم شورای شهر قرار گرفت.

مسوول هیات نظارت بر انتخابات از عدم بازشماری آرا در پاکدشت خبر داد و  خاطر نشان‌ کرد: با توجه به الکترونیکی بودن انتخابات تنها به تخلفات انجام گرفته رسیدگی و پیشنهاد ابطال آرای متخلفین به هیات نظارت استان داده خواهد شد.

منبع خبر : خبرگزاری فارس
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false