×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  شنبه - ۲۲ خرداد - ۱۴۰۰  
true
false
اعتبار 18 میلیاردی جهت جبران بخشی از کمبود های بیمارستان های پاکدشت - تصویر شاخص خبری

عاون درمان وزیر بهداشت و درمان در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت : دو دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه ام آر آی برای بیمارستان شهدا، دستگاه اکوی قلب،لوازم مورد نیاز اتاق عمل، دستگاه سنگ شکن کلیه و تعدادی تخت مخصوص بخش مراقبت های ویژه از مهمترین تجهیزات بود که در اختیار دو بیمارستان شهرستان پاکدشت قرار گرفت.

اخبار بیشتر : بازدید معاون وزیر بهداشت از دو بیمارستان شهرستان پاکدشت

دکتر قاسم جان بابایی افزود: بیمارستان شهدای پاکدشت طی ۴ سال گذشته توسعه خوبی پیدا کرده به طوری که امروز در این مرکز درمانی عمل های دشوار جراحی مغز انجام می شود.

اعتبار 18 میلیاردی جهت جبران بخشی از کمبود های بیمارستان های پاکدشت - با حضور معاون وزیر بهداشت

وی گفت: این بیمارستان نیاز به تعدادی تخت بستری دارد که هفته آینده و قبل از آماده سازی فضای مورد نیاز در اختیار بیمارستان قرار داده می شود.

وی افزود: یک دستگاه ام آر آی هم برای بیمارستان شهدا خریداری شده که تا کمتر از دو ماه آینده با ساخت بنای ویژه استقرار این دستگاه، افتتاح خواهد شد و مردم عزیز شهرستان پاکدشت از خدمات آن برای اولین بار در این شهرستان بهره مند می شوند.

جهت مشاهده دیگر اخبار اجتماعی شهرستان پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید

جان بابایی گفت: اولویت ما برای بیمارستان زعیم تکمیل ساختمان جدید این بیمارستان است که در مرحله اسکلت حدود ۶ سال است رها شده.

وی گفت: خوشبختانه اکنون این پروژه پیمانکار دارد و با توجه به اینکه ساختمان در حال ساخت با زیربنای ۱۲ هزار متر پروژه ی بزرگی است بنا داریم در چند فاز آن را اجرایی کنیم.

معاون وزیر بهداشت افزود: در این بیمارستان مشکلاتی همچون نبود تجهیزات تشخیصی مثل دستگاه سی تی اسکن وجود دارد که به زودی در اختیار این بیمارستان قرار خواهیم داد.

اعتبار 18 میلیاردی جهت جبران بخشی از کمبود های بیمارستان های پاکدشت - با حضور فرماندار پاکدشت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران هم که معاون وزیر را در سفر یکروزه به پاکدشت همراهی می کرد به خبرنگار ما گفت: شهرستان های استان تهران از محرومترین شهرستان های کشور محسوب می شوند.

بیشتر بدانید : بیمارستان شهدای پاکدشت 

دکتر زالی افزود: ما پایین ترین سرانه بهداشتی و درمانی و حداقل زیرساخت های مورد لزوم را با تسهیم به نسبتی که وجود دارد در استان تهران شاهد هستیم.

وی گفت: شهرستان پاکدشت با ۴۵۰ هزار نفر جمعیت تقریبا با جمعیت یک استان برابری می کنند در حالی که امکانات آن به این نسبت توسعه پیدا نکرده است.

دو بیمارستان شهدای پاکدشت و زعیم با مجموع ۲۰۵ تخت بستری به بیماران در این شهرستان ۴۵۰ هزار نفری خدمات ارائه می دهند، یعنی حدود ۲۰۰ تخت کمتر از میزان استاندارد مورد نیاز.

اعتبار 18 میلیاردی جهت جبران بخشی از کمبود های بیمارستان های پاکدشت - با حضور فرهاد بشیری

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false