×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
امدادرسانی به گرفتاران در برف و بوران

مهر نوشت: رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: ۲۰۵ امدادگر در ۴ استان متاثر از برف و کولاک با استفاده از ۶۹ خودروی امدادی، به عملیات‌های امداد و نجات پرداختند.

مرتضی سلیمیبا اشاره به گزارش عملیات انجام شده در برف و کولاک در ٤ استان اظهار کرد: در استان گلستان محور گرگان به شاهرود (توسکستان) و آزادشهر به شاهرود (خوش ییلاق) ۹ تیم عملیاتی شامل ۴۰ نفر مشغول فعالیت بودند.

وی افزود: تعداد ١٠ دستگاه از جمله ۲ آمبولانس، ۵ خودروی کمک دار، ۲ خودروی نجات و یک دستگاه آرگو از جمله خودروهایی بودند که در این عملیات‌ها استفاده شدند.

رئیس سازمان امداد و نجات ضمن تشریح عملیات‌های امدادی در استان مازندران گفت: در سوادکوه (شیرگاه –زیراب-پل سفید) و همچنین ساری به کیاسر تعداد ۲۱ تیم شامل ۵۶ امدادگر مشغول فعالیت بودند.

وی ادامه داد: خودروهای بکارگیری شده در این عملیات‌ها ٢١ دستگاه شامل ۹ آمبولانس، ۹ خودروی کمک دار و ۳ خودروی نجات بودند.

سلیمی درباره عملیات‌های امداد و نجات انجام شده در سمنان گفت: در شاهرود به آزادشهر (خوش ییلاق)، مهدی شهر به فولاد محله-دامغان به فولادمحله-میامی به کالپوش-شاهرود به گرگان (توسکستان) تعداد ۳۷ تیم که شامل ۹۴ نفر می‌شوند به عملیات‌های امداد و نجات پرداختند.

وی گفت: در این عملیات‌ها هم ۳۳ دستگاه خودرو شامل ۱۵ آمبولانس، ۱۷ خودروی کمک دار و یک آرگو به کار گرفته شد.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر عملیات‌های انجام شده در استان خراسان رضوی را اینگونه تشریح کرد: در قوچان به دره گز (گردنه امامقلی) ٥ تیم شامل ١٥نفر مجموعه تیم‌های عملیاتی ما بودند.

وی در پایان گفت: خودروهای بکارگیری شده در این عملیات ٥ دستگاه شامل ۲ آمبولانس، ۲ خودروی کمک دا و یک دستگاه خودروی نجات بودند.

منبع خبر : برترینها
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false