×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  پنج شنبه - ۷ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
مشکل جنسی بچه بازی و بچه کامگی

انواع مشکلات و انحرافات جنسی در تمام طول تاریخ و نژادهای مختلف وجود داشته است ، منظور از مشکلات جنسی رفتارهایی است که کم و بیش با معیارهای مورد قبول جامعه مغایرت دارد . در کل منحرف به شخصی گفته می‌شود که کشش جنسی او یا هدفش در این زمینه غیر طبیعی باشد .

البته لازم به ذکر است که برداشت ما از مشکلات جنسی و انحرافات بستگی به درمان ها و جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم .

بررسی انواع مشکلات جنسی

معمولاً فرد منحرف فردی است که در برقراری رابطه جنسی رضایت بخش با فرد بالغ غیر همجنس خود مشکل داشته باشد . بنابراین فرد منحرف معمولاً اعمالی را نشان می دهد که جایگزینی روش های جنسی درست برای رسیدن به رضایت جنسی شده است .

بررسی انواع مشکلات جنسی

در ادامه به بررسی اختلالات شایع جنسی و انواع مشکلات جنسی می‌پردازیم .

مشکلات جنسی نمایشگری آلت نمایی

این مشکل عبارت است از تلاش برای نشان دادن اندام تناسلی خود به فرد غریبه ای که انتظار چنین عملی را از فرد نداشته باشد . در واقع بدون لذت و هیجان جنسی تنها برای رسیدن به لذت فردی و زودگذر ، میل به ترساندن و متحیر کردن طرف مقابل . معمولاً به صورت خودآگاه احساس می شود اما این افراد معمولاً از نظر حسی خطری ندارند . اکثر روانشناسان معتقدند افراد نمایشگر از نظر شخصیتی دچار احساسات نا امنی و عدم اطمینان نسبت به توانایی های جنسی خود هستند و از احساس حقارت و فقدان قاطعیت رنج می برند و اکثراً افراد منزوی و گوشه گیری هستند . ریشه این رفتار ها می توانند به دوران کودکی و نوجوانی شخص برگردد . تمایل نمایشگری می تواند از روابط فرد با والد غیر همجنس حاصل شود که معمولاً به صورت سلطه جو و بیش از حد مراقب حال او بوده است . به علت وجود پدر و مادر ، تهدید کننده فرد بیمار تا حدی مضطرب می شود که احساس اختگی و تسلیم شدن می کند .

بهتر است بدانید که نمایشگری یکی از شایع ترین مشکلات جنسی در افراد بالغ است که عموماً در مردها دیده می شود و با بالا رفتن سن از بین خواهد رفت .

جهت مشاهده پست های روانشناسی بر روی مطالب روانشناسی کلیک کنید.

مشکل جنسی فتیشیسم یا یادگار خواهی

فتیشیسم عبارت است از استفاده از اشیاء بی جان برای رسیدن به تحریک جنسی این اشیاء می‌تواند لوازمی مانند لباس های زنانه ، کفش یا قسمتهایی از بدن انسان باشد و شیوع آن مشخص نیست  . فروید این اختلال را به اضطراب اختگی که در اوایل کودکی ریشه می گیرد نسبت می دهد .

مشکلات جنسی نمایشگری آلت نمایی

مشکل جنسی بچه بازی و بچه کامگی

یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی تمایل به رابطه با کودکان نابالغ زیر ۱۳ سال به منظور تحریک جنسی ، بچه بازی یا بچه کامگی است . این افراد تمایل جنسی نسبت به کودکان نابالغ دارند .

۹۵ درصد با غیرهمجنس ۳۵ درصد با هم جنس ، در جوامع سنتی و عقب مانده اکثر موارد انحرافی کودک آزاری به خصوص از طرف منحرفین  مرد به صورت رابطه جنسی مقعدی و رابطه جنسی دهانی مرسوم است . این افراد دارای اعتماد به نفس پایین هستند و از رابطه جنسی با بزرگسالان هراس دارند . خطر تکرار این مشکل در این گونه افراد بالاست .

مازوخیسم یا مشکلات جنسی خود آزارخواهی

تحقیر کردن یا تحمل آزار جنسی و روانی معنی اصلی مازوخیسم است . شلاق خوردن مثال بارزی از مازوخیسم است این افراد به دلیل وجود اختلالات روانی که در دوران کودکی و بلوغ آن ها رخ داده است از امیال خیال‌پردازی‌های مازوخیسمی لذت می‌برند و تنها از این راه است که به لذت جنسی دست پیدا خواهند کرد . لازم به ذکر است که مازوخیسم جنسی در مردان بسیار بیشتر از زنان است .

سادیسم یا مشکلات جنسی دیگر آزاری

سادیسم عبارت است از ایجاد آزار جنسی یا روانی و اعمال زور بر روی شخص دیگر به منظور رسیدن به ارضای جنسی . معمولاً در مردان بیشتر از زنان دیده می شود ، شروع آن عموماً قبل از ۱۸ سالگی است ، برای مثال تجاوز به عنف شکل افراطی سادیسم است .

معمولاً کسانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته اند یا نوعی خشم و حس انتقام در آنها وجود دارد دچار این مشکل می شوند . عوامل دیگری نظیر مشاهده مکرر فیلم های پورن ، تنوع خواهی و رابطه با افراد مختلف نیز می تواند زمینه ساز چنین مشکلی شود .

با توجه به اینکه حالت خفیف سادیسم در اکثر مردان وجود دارد اما شرایطی محیطی نامناسب و عدم آموزش کافی باعث گسترش روز افزون این بیماری شده است .

مشکل جنسی مبدل پوشی

توجه داشته باشید که این مشکل را نباید با ترنس سکسولیسم که تمایل تغییر جنسیت است اشتباه گرفته شود . مبدل پوش به معنی تمایل به پوشیدن لباسهای زنانه توسط مردان است .

فرد مبدل ‌پوش برخلاف خود ترنس جنسیت خود را قبول دارد ولی تنها با مبدل پوشی است که به تحریک جنسی دست پیدا می‌کند . مشخص است که این اختلالات جنسی بیشتر در جنس مذکر دیده می شود اما هنوز دلیل علمی قاطعی برای این مشکل وجود ندارد . برخی معتقدند مادرانی که از روی اشتباه یا علاقه ، لباس های دخترانه به تن فرزندان خود می کنند باعث بروز چنین مشکلی شده اند .

مشکل جنسی چشم چرانی یا نظر بازی

چشم چرانی یا نظر بازی به معنی نگاه دزدکی یا قایمکی به افرادی که در حال لخت شدن و عمل جنسی هستند در حالی که روحشان هم از این نوع موضوع خبر ندارد . این عمل تنها برای رسیدن به هیجان جنسی صورت می گیرد . اوج لذت جنسی در این بیماری با استمناء است که یا در ضمن انجام عمل چشم چرانی انجام می شود یا بعداً با استفاده از منظره هایی که در ذهن باقی مانده انجام می شود . این مشکل می تواند ریشه در تجربیات کودکی شخص داشته باشد که با روان درمانی قابل درمان است .

مالشگری که از مشکلات جنسی رایج

مالشگری نوعی از مشکلات جنسی خطرناک است که در آن فرد با مالیدن آلت تناسلی خود به اندام زن برای کسب انگیزه و ارگاسم در مناطق شلوغ صورت می‌گیرد . این عمل معمولاً توسط افراد منزوی و منفعل صورت می‌گیرد که تنها راه ارضا شدن از طریق مالیدن می‌دانند .

مشکل جنسی حیوان دوستی

همانطور که از اسم این بیماری مشخص است حیوان دوستی عبارت است از ترجیح مکرر حیوانات برای دستیابی به ارضاء جنسی . این مشکل بیشتر در مناطق روستایی که دسترسی به یک شریک جنسی مناسب وجود ندارد اتفاق می‌افتد . همین طور وجود قوانین و آداب و رسومی که مانع از رابطه جنسی قبل از ازدواج می شود به این بیماری قدرت می بخشد . جالب است بدانید که گاهی اوقات حیوانات تنها جهت استفاده جنسی تربیت می‌شوند .

انواع دیگر مشکلات جنسی عبارت است از :

  • هرزه گویی تلفنی
  • مرده گرایی
  • ادرار خواهی
  • مدفوع خواهی
  • تنقیه خواهی
  • آمیزش خواهی در انتظار
  • خواب آمیزش خواهی
  • داغ خواهی
  • و …

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false