×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  جمعه - ۲۱ مرداد - ۱۴۰۱  
true
false
برنامه دیدار ویدئو کنفرانسی کارگران پاکدشت با مقام معظم رهبری - تصویر اصلی

استاندار تهران در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت: به مناسبت هفته کارگر و همچنین سال جهش تولید جلسه ای را با حضور تصویری رهبر معظم انقلاب وصاحبان صنایع پیشرو و با کیفیت که واحدهای تولیدی گزارش و مشکلات تولید را به استحضار مقام معظم رهبری رساندند .

جهت مشاهده خبرهای اجتماعی شهرستان پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید .

انوشیروان محسنی بند پی افزود : در شرایطی که کشور ما در آن قرار دارد وقطعا باید سرمایه های تولید داخل کشورمان وحمایت همه جانبه از تولید داخل را در دستور کار قرار دهیم ودر راستای تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی چاره ای جز حمایت از تولید ملی وحمایت از تولید کنندگان داخل را نداریم.

وی گفت: موانع وهمه مقررات اضافه که پیش روی تولید قرار دارد باید چابک سازی در سیستم دولتی صورت بگیرد وحمایت همه جانبه که همه بانک ها در ابعاد مختلف چه در سرمایه گردش وچه در سرمایه افزایش ظرفیت تولید دراختیار تولید کنندگان قرار بگیرد.

استاندار تهران با اشاره به این که سال سختی را که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف برای کشور تحمیل کردند، افزود: باید بتوانیم تولید  مایحتاج عمومی ولوازم عمومی وحفظ اشتغال موجود واشتغال جدید را در سال جاری وسال جهش تولید شاهد باشیم.

برنامه دیدار ویدئو کنفرانسی کارگران پاکدشت با مقام معظم رهبری - تصویر یک

محسنی بند پی گفت: تولید کنندگان وکارگران عزیز که سرمایه های اصلی تولید در کشور هستند مشکلاتشان را مطرح کردند و قطعا استانداری به منزله ستاد تسهیل ومحوریت تولید وهم جهش تولید ونیز جذب سرمایه گذاری ورفع مقررات زائد را در دستور کار خود دارد.

برنامه دیدار ویدئو کنفرانسی کارگران پاکدشت با مقام معظم رهبری - تصویر دو

فتاحی مدیر عامل یکی از واحد های تولیدی در شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت نیز گفت:دیدار تصویری با مقام معظم رهبری نقطه عطفی بود در تاریخ  گروه صنعتی امرسان که بتوانیم مستقیم با ایشان مشکلات را مطرح کنیم.
وی افزود:اگر بخواهیم در سال جهش تولید رشد داشته باشیم باید جدا از تولید کنندگان کلیه عواملی که باعث این جهش می شوند به حالت چابک سازی دربیایند و به تولید کمک کنند از جمله خود دولت وسازمان های دولتی که باید چابک سازی شوند.

برنامه دیدار ویدئو کنفرانسی کارگران پاکدشت با مقام معظم رهبری - تصویر سه

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false