×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  یکشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
پایگاه جامع خبری پاکدشت نیوز به نقل از شهرداری پاکدشت گزارش می دهد:
کارگروه پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز شهر پاکدشت برگزار گردید .
برگزاری کارگروه پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در پاکدشت - اخبار پاکدشت

اولین کارگروه پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز با حضور وحید تاجیک سرپرست شهرداری پاکدشت، ریاست و  اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت و سایر اعضای کارگروه ساخت و سازهای غیر مجاز برگزار گردید .

در این جلسه که پیرامون معضل ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح شهر و عوامل دخیل و موثر در گسترش این پدیده و ارائه راهکارهای پیشگیرانه  برگزار گردید، تاجیک اظهار داشت :

ساخت و سازهای غیر مجاز از مشکلات مهم فراروی توسعه و عمران شهری است که شهر پاکدشت نیز بدان دچار شده است و حل آن به هم افزایی همه دستگاه ها و ارگان ها نظارتی و اجرایی  نیاز دارد.

برای مشاهده دیگر اخبار شهرداری پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید

سرپرست شهرداری پاکدشت گفت :شهرداری به عنوان مهمترین عامل اداره هر شهر ، می‌توانند تضمین کننده منافع شهروندان باشند و نقش مهمی در بهبود عملکرد شهری دارند ، لذا در مسیر تحقق این اهداف ،تمامی دستگاهها در حل معضل ساخت و ساز غیر مجاز و سد معبر باید با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر  همکاری و تعامل داشته باشند.

تاجیک در ادامه بیان داشت:در مقابل افراد سودجو و متخلف که خارج از ضوابط و چارچوب طرح تفصیلی و طرح جامع اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز و یا اضافه بنا نمایند ، بر اساس قانون و به صورت جدید برخورد خواهیم داشت.

وی با تاکید بر اینکه نباید با ساخت و سازهای غیرمجاز، حاشیه نشینی جدیدی ایجاد شود، افزود:عارضه‌های حاشیه‌نشینی تبعات زیادی را در شهر ایجاد می‌کند و اگر موضوع ساخت و سازهای غیرمجاز رها شود،  آسیب‌زاست. تامین زیرساخت‌ها و خدمات شهری در نقاط حاشیه نشین مشکلات و چالش‌های فراوانی را ایجاد خواهد کرد.

سرپرست شهرداری  اظهار داشت: برخورد قاطع و حداکثری با تخلفات ساختمانی دیوارکشی و اضافه کردن طبقات غیرمجاز، ضروری است و نتیجه ی این اقدام تخریب با حکم قضایی است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false