×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  شنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
بهترین روش های علمی جهت جذاب تر شدن - تصویر شاخص

اکثر ما علاقه مندیم که مورد توجه دیگران قرار بگیریم و در چشم دیگران جذاب تر به نظر برسیم . گاهی این تصور وجود دارد که افراد جذاب به طور ذاتی از این موهبت برخوردارند و جذابیت ویژگی منحصر به فردی است که تنها در برخی افراد وجود دارد . خلق و خو ، تربیت فرهنگی و توانایی فرد جهت کنار آمدن با دیگران بصورت متفاوتی در رابطه با جذاب بودن و جذاب نبودن در افراد ایجاد می نماید . طبق ویژگی هایی که پژوهشگران به آن یافته اند به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن خود را به جهانیان نشان دهید ‌. در اینجا بهترین روش های علمی جهت جذاب تر شدن را به شما پیشنهاد می دهیم تا با استفاده از آن بتوانید جذاب‌ تر شوید .

مطالب مرتبط : کاریزما چیست ؟ چگونه کاریزماتیک باشیم ؟

جذاب تر شدن با شخصیتی بامزه و شوخ طبع

شوخ طبع  در جذاب تر شدن شما سیار مهم است به ویژه اگر مردی هستید که می خواهید با یک زن ملاقات نمایید . مطالعات نشان می دهد که خانم ها بیشتر جذب مردانی می شوند که آن ها را می‌خنداند زیرا خنده احساس خوبی را در فرد ایجاد می ‌کند . ولی جالب‌ تر آن است که این مزیت در طرف دیگر صادق نیست یعنی زنانی که مردان را میخنداند به هیچ وجه از این برتری برخوردار نیستند . در رابطه با علت این تفاوت از گمان هایی وجود دارد . به گفته گیل گرینگراس در مجله روانشناسی امروز می نویسد ” حس شوخ طبعی بر جذب زنان را تا حد زیادی می ‌توان اینگونه توضیح داد که افراد بامزه ، اجتماعی تر و باهوش تر به نظر می رسد و این همان چیزی است که زنان در همسر خود جستجو می کنند و موجب سر ثابت شدن شما می گردد . اما تا آنجا که به بحث ما من می شود بامزه بودن آن افراد

مطلب مفید : خودشیفتگی و نشانه های آن

جذاب تر شدن شخصیت با داشتن دوستان بیشتر

جذاب تر شدن شخصیت با داشتن دوستان بیشتر

مطالعات نشان می دهد هنگامی که افراد در گروه قرار دارند جذاب تر به نظر می رسند . این حالت به احتمال زیاد به این دلیل رخ میدده که مغز ما چهره گروهی از افراد را به صورت جمعی پردازش می‌کند که موجب می ‌شود تا هرچه معمولی تر و در نتیجه جذاب تر به نظر برسیم . با استناد به این ویژگی همراه بودن با چند دوست میتواند استراتژی خوبی برای رفتن به قرار ملاقات باشد به ویژه اگر ویژگی‌های چهره آنها یکدیگر را تکمیل کرده و موجب معمولی شدن خصوصیات غیر جذاب فرد شود . زمان زیادی صرف این مسئله نمی ‌کنم که بفهمم آیا چهره دوستان شما در کافی شاپ خصوصیات فردی غیر جذاب شما را می پوشاند یا نه . ولی در کل بیرون رفتن با دوستان نصیحت خوبی باشد و به جذاب تر شدن شما بیانجامد .

بیشتر بدانید : مهمترین نشانه های هوش هیجانی پایین

پرهیز از حرفهایی بیهوده جهت جذاب تر شدن

طبق مطالعات یک روانشناس آمریکایی ، دو گروه از را جدا کرده و آنها را در دسته های دوتایی قرار داد و به هرکدام ۴۵ دقیقه زمان داد تا به مجموعه ای از پرسش‌ها جواب دهند . سوالاتی در رابطه با کم اهمیت و بیهوده بودت و مجموعه دیگری از سوالات دقیق تر تشکیل شده بود . اشخاصی که سوالات عمیق تری پرسیده بودن ارتباط بیشتری با یکدیگر بر قرار کردن کردن و حتی عاشق یکدیگر شدند . براساس این این پژوهش صحبت کردن در مورد خود موجب جذاب تر شدن فعال شدن همان مناطق مغز می شود که در زمان رابطه جنسی و یا خوردن غذای خوب فعال می گردد .البته بدان معنا نیست که صحبت کردن در مورد خود واقعاً همان حس رابطه جنسی و غذای خوب را دارید . در واقع این امر موجب می‌ شود استشهادی در شما به وجود بیاید وقتی که کسی را دوست دارید اجازه می‌ دهد به صورت عمیق در مورد خود صحبت کنید .

دیگر مشخصه ها برای جذاب تر شدن

-حالت گشاده و پذیرا داشته باشید

-رهبر باشید

-بیشتر لبخند بزنید

دیگر مشخصه ها برای جذاب تر شدن

این ویژگی به عنوان آزرده ترین کاری است که به مردم می ‌توان بگویید . به ویژه به زنان گفته میشه که بیشتر مواقع لبخند بزنند . در زندگی روزمره می توانید هر حالت چهره ای را که می خواهید داشته باشید ولی اگر قصد دارید به شخصی ابراز عشق و علاقه کنید به او لبخند گسترده تان را نشلن دهید زیرا زیانی نخواهد داشت .

-خوب باشید

به این معنا که اگر شخصی را دوست دارید با او خوب باشید . در واقع اشخاصی که آنها را دوست ندارید نیز باید خوب بود . این امر موجب می ‌شود تا برای کسی که دوست داری جذاب تر به نظر برسید و دنیای جای بهتری باشد .

-خودتان باشید

در واقع برای جذابتر شدن تنها یک راه درست وجود ندارد . در واقع مهمترین عامل در تعیین چهره جذاب برای شما ، محیط شما یعنی تجارب و فعالیت‌هایی که آموخته اید . مثلاً موجب می ‌شود پوست قرمز یا پوست گندمی را دوست داشته باشید و آن را به ژن خود ترجیح دهید . همین حالت در مورد اینکه دیگران شما را چگونه می‌بینند نیز صادق است ‌ ‌.

طبق مطالعات به دست آمده در ابتدای هر رابطه افراد بیشتر جذب شباهت ها میشوند نه تفاوتها . پس احتمالاً تظاهر به شخص دیگر بودن به سود شما نخواهد بود چه افرادی وجود داشته باشند که عاشق ظاهر شما شوند . در حالی که افرادی که هیچ علاقه ای به آن نداشته باشند . شاید شما فرد ترشرو اخمو باشید که این به هیچ عنوان مشکلی نیست کسی وجود دارد که این ویژگی شخصیت شما برایش بسیار جذاب و وسوسه انگیز باشد که باعث شادی او می شوید .

 

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false