×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  جمعه - ۲۱ مرداد - ۱۴۰۱  
true
false
بودجه 2400 میلیارد ریالی برای شهرداری پاکدشت

به گزارش خبرگزاری فارس از پاکدشت، محمد اسدی رئیس شورای شهر پاکدشت در نشست خبری درباره عملکرد مدیریت شهری اظهار کرد: دست هایی پشت ساخت و ساز های غیر مجاز است.

وی در ادامه افزود : بودجه سال ۹۸ شهرداری در سه بخش اداری، خدمات شهر و عمران پس از بررسی ها و دفاع سازمان های مدیریت شهری از طرح و برنامه های خود به مبلغ ۲۴۰۰ میلیارد ریال به تصویب اعضای شورای شهر رسید.

محمد اسدی ۴۰ درصد شهر پاکدشت را دچار فرسودگی دانست و گفت: ۵ سکونتگاه غیر رسمی شناسایی شده که ساخت ۶۴ واحد برای جابجایی ساکنین محله زینبیه بنابر اولویت های موجود شروع شده است.

رئیس شورای شهر پاکدشت از افتتاح چندین پروژه در هفته دولت خبر داد و گفت: در این ایام چندین بوستان، مجموعه ورزشی، تکمیل برخی پروژه ها عمرانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

جهت مشاهده اخبار اجتماعی شهرستان پاکدشت کلیک کنید .

دست هایی پشت ساخت و ساز های غیر مجاز است

وی درباره ساخت و سازهای غیر مجاز بیان داشت: مسائلی وجود دارد که امکان بیان ندارد اما دست هایی پشت این ساخت و سازها است، اعضای شورای شهر دو یا سه ساختمان را سفارش کنند الباقی این ساخت و ساز های غیر مجاز را چه کسی سفارش می کند؟

اسدی به پل روگذر شهید اسدالله پازوکی اشاره و مطرح کرد: برای تکمیل مرحله دوم این پروژه بودجه در نظر گرفته شده و با عده ای از کشاورزان برای آزادسازی توافق و باعده ای هم در حال توافق هستیم و تا زمانی که این پروژه تکمیل نشود نمی توان گفت کار ما خوب بوده است.

عضو شورای شهر علت جانمایی پل روگذر در مکان فعلی را مصوبات شورا در ادوار گذشته عنوان کرد و گفت: این که پروژه ملی یا استانی بوده را بنده اطلاعی ندارم اما این پروژه تا شهرستان قرچک ادامه داشته و ما قسمتی که مربوط به شهرپاکدشت بوده را انجام دادیم.

اجرای دریاچه مصنوعی در حد حرف است

وی درباره سعی و خطا در اجرای پروژه ها بیان داشت: هر پروژه ترافیکی دارای یک مشاور بوده که این فرد موظف است برای هر پروژه چند طرح را در صحن شورا مطرح و از آن دفاع کند.

محمد اسدی درادامه به رعایت حریم بناهای تاریخی اشاره و عنوان کرد: طبق دستورالعملی که به ما داده شده حریم بناهای تاریخی را رعایت کردیم.

رئیس شورای شهر پاکدشت درباره وعده های شهردار مبنی بر احداث نمایشگاه دائمی گل و گیاه و دریاچه مصنوعی تصریح کرد: موضوع دریاچه فقط در حد حرف بوده و تذکر به شهردار داده شده که اگر قابل اجرا نیست این موضوع را مطرح نکنند.

وی درباره نمایشگاه دائمی گل و گیاه خاطر نشان کرد: طی صحبتی که در شورا با اعضا و شهردار انجام شده مقرر گردید سرمایه گذاری  این نمایشگاه جنب ساختمان بیمارستان شهدای پاکدشت در املاک شهرداری صورت گیرد اما در بودجه امسال برای آن هزینه ای دیده نشده است.

منبع خبر : خبر گزاری فارس
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false