×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  سه شنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
بیمارستان فوق تخصصی شهدای پاکدشت

بیمارستان فوق تخصصی شهدای پاکدشت دارای ۱۳۰ تخت خواب است که به ۱۸۰ تخت قابل افزایش بوده و بخش قابل توجهی از مشکلات درمانی ساکنین با احداث این بیمارستان فوق تخصصی رفع شده است .در بهمن ماه ۱۳۹۴ بخش های مهمی به صورت آزمایشی به این بیمارستان افزوده شد که شامل بخش پانسمان ، تزریقات و اورژانس بیمارستان است که هم اکنون با امکانات کامل و تجهیزات کافی دارای یک پزشک عمومی شیف شب چندین پرستار و داروخانه ای نسبتاً مجهز و فعال است .

جهت مشاهده اخبار شهرستان پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید.

تاریخ احداث بیمارستان فوق تخصصی شهدای پاکدشت

در سال ۱۳۸۸ عملیات احداث زمین بیمارستان به مساحت ۳۲ هزار متر مربع آغاز شد . بیمارستان شهدای پاکدشت با زیر بنای ۱۱ هزار متری و با بودجه ی ۳۰ میلیارد تومانی به شکل آزمایشی در چار طبقه در اردیبهشت ماه شروع به خدمت رسانی نمود . بخش های احداثی این بیمارستان در حال حاضر شامل بخش های داخلی ، اورژانس ، درمانگاه ، آزمایشگاه ، اداری ، سرد خانه ، جراحی ، زنان و زایمان ، کودکان و نوزادان گوش ، حلق و بینی ، بخش سی سی یو و به چندین اتاق عمل مجهز می باشد .

بیمارستان شهدای پاکدشت

 

تاریخ شروع پروژه بیمارستان شهدای پاکدشت

پروژه ساخت بیمارستان شهدای پاکدشت چندین سال به دلیل کمبود های مختلف نیمه تمام مانده بود . بنا به گزارش های به عمل آمده در سفری که وزیر راه وشهر سازی به شهرستان پاکدشت داشته است ، دستوری داده است که زمینه ی تکمیل و بهره برداری از این بیمارستان را فراهم آورند که همین امر موجب شده است که این بیمارستان توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی این مرکز به صورت رسمی این پروژه را به بهره بر داری برساند.

بیشتر بخوانید: بیمارستان زعیم شهرستان پاکدشت

بیمارستان تخصصی شهدای پاکدشت

 

مدیران اداری و ریاست بیمارستان شهدای پاکدشت 

بیمارستان فوق تخصصی شهدای پاکدشت هم اکنون توسط جناب آقای دکتر انوشیروان صادقی متخصص بیهوشی در مقام ریاست بیمارستان اداره می شود . مدیریت آن به عهده ی جناب آقای هادی کریمی و هم چنین مدیریت پرستاری آن توسط جناب آقای محمد الهی پور کارشناس ارشد پرستاری اداره می شود  .

بیشتر بخوانید: اداره پزشکی قانونی شهرستان پاکدشت

بیمارستان فوق تخصصی شهدای پاکدشت در شهرستان پاکدشت

 

اورژانس بیمارستان شهدای پاکدشت

اورژانس بیمارستان شهدای پاکدشت در ضلع غربی ساختمان قرار دارد که از مراکز مهم پذیرش فوریت های پزشکی است . این اورژانس قابلیت پذیرش بیماران با اورژانس های جراحی عمومی ، داخلی ، کودکان ، اورولوژی ، ارتوپدی ، زنان و مامایی با امکانات پیشرفته و کامل نظیر صندوق ، پذیرش ، داروخانه ، واحد تزریقات ، تریاژ ، پانسمان و … می باشد که به طور ۲۴ ساعته آماده پذیرش بیماران اورژانسی می باشد . مسئول این بخش سرکار خانم عابدی و سر پرستار سرکار خانم کردبچه می باشد .

 

بیمارستان شهدای پاکدشت در تهران ، کیلومتر ۱۸ جاده خاوران ، شهر پاکدشت بعد از خاتون آباد واقع شده است .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false