×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  یکشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
تأیید نتیجه قطعی انتخابات شورای شهر فرون آباد و پاکدشت - اخبار پاکدشت

به گفته فرماندار پاکدشت ؛ پس از اعلام اولیه نتیجه آرا ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی و بر اساس قانون، کار رسیدگی به شکایات نامزدهای انتخابات از سوی هیات نظارت و اجرایی آغاز و پس از بررسی شکایات، نتیجه قطعی انتخابات شورای اسلامی شهر های پاکدشت و فرون آباد تایید و به اطلاع عموم مردم رسید.

وی گفت: پیش از این، انتخابات شورای اسلامی شهر شریف آباد نیز تایید و مراسم تحلیف اعضای شورای این شهر برگزار شد.

اخبار بیشتر : مراسم تحلیف ششمین دوره شورای اسلامی شهر شریف آباد در فرمانداری پاکدشت

وی در خصوص انتخابات شورای شهر پاکدشت توضیح داد: پس از بررسی شکایات در نهایت محمد نجفی با هفت هزار و ۴۴ رای، حمیدرضا شیخ ویسی با ۶ هزار و ۴۴۷ رای، حمیدرضا اله وردی عرب با ۶ هزار و ۲۱۳ رای، احمد نجفی با پنج هزار و ۴۳۰ رای، فرهاد سرداری با پنج هزار و ۲۳۹ رای، علیرضا کاظمی با چهار هزار و ۸۷۱ رای، طاهره آقاخانی با چهارهزار و ۷۵۷ رای، حسین میری با چهارهزار و ۵۶۳ رای و سلمان زند با چهار هزار و ۵۶۳ رای به عنوان اعضای اصلی شهر پاکدشت انتخاب شدند.

فرماندار پاکدشت اظهار داشت: همچنین جواد تاجیک با چهارهزار و ۴۸۱ رای، وحید مرادی ارگسی با چهارهزار و ۳۴۱ رای، ابراهیم قیطانی با سه هزار و ۹۴۴ رای، ابوالفضل نوروزی با سه هزار و ۸۹۶ رای، بهروز متولی با سه هزار و ۸۳۵ رای و منصور  پازوکی با سه هزار و ۶۶۳ رای به عنوان اعضای علی البدل ششمین دوره شورای اسلامی شهر پاکدشت معرفی شدند.

آگهی تأیید نتیجه قطعی انتخابات شورای شهر پاکدشت

جمارانی تصریح کرد: در شورای اسلامی شهر فرون آباد نیز پس از بررسی شکایات محمود علی عسگری با سه هزار و ۲۲۷ رای، موسی سیری با ۲ هزار و ۹۱۶ رای، فرهاد جهانگیری با ۲ هزار و ۷۶۳ رای، جواد سندگل با ۲ هزار و ۵۹۶ رای و احد انگیزه با ۲ هزار و ۲۸۴ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

وی گفت : همچنین ابراهیم رضایی با ۲ هزار و ۳۱ رای، علی رضا جهان تیغ با هزار و ۹۶۶ رای و غلام‌حیدر سالاری با هزار و ۸۰۸ رای به عنوان اعضای علی‌البدل ششمین دوره شورای اسلامی شهر فرون‌آباد انتخاب شدند.

آگهی تأیید نتیجه قطعی انتخابات شورای شهر فرون آباد

برای مشاهده دیگر اخبار شورای شهر پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید

منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false