×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۱۹ مرداد - ۱۴۰۱  
true
false
ترس،دلیل نرسیدن به اهداف بزرگ-پاکدشت نیوز

ریشه ی لاتین کلمه ی «تصمیم» برگرفته از «قطع» است. شما نیز هنگام تصمیم گیری، هر چه احتمال منفی است را قطع کنید و کنار بگذارید. نترسید، بزرگترین دام بر سر راه موفقیت، آنچه موجب می شود مردم نتوانند برای رسیدن به هدف شان تلاش کنند، ترس است. ترس از شکست، ترس از موفقیت، ترس از طرد شدن، ترس از درد و ترس از تمام ناشناخته ها می دانید چگونه باید ترس را محدود کرد؟ تنها راه برای برطرف ساختن ترس، روبرو شدن با آن است. اگر ترس بر زندگی تان سایه انداخته، به سراغش بروید، رودررویش بایستید و به سویش حمله ور شوید.

تصمیم گیری-پایگاه جامع پاکدشت نیوز

سمینار شکست ترس برای باور قدرت های شخصی

مطمئنم نام سمینار « شکست ترس » را شنیده اید. در این سمینار، شرکت کنندگان می آموزند که چگونه ترس های خود را کنار بگذارند و وارد عمل شوند. در انتهای سمینار، شرکت کنندگان از آنچه در طول سمینار آموخته اند بهره می گیرند و بر یکی از بزرگ ترین ترس های خود، یعنی ترس از آتش، غلبه می کنند و با پای برهنه بر روی بستری از آتش که حدود ۸۰۰ تا ۲۰۰۰ درجه فارنهایت حرارت دارد، راه می روند.

تصمیم گیری-پایگاه پاکدشت نیوز

شاید بپرسید: «زده به سرتان؟ این دیگر چه جور آموزشی است؟» اما هدف ما آموزش راه رفتن از روی آتش نیست، بلکه من می خواهم مراجعانم بدانند که می توانند بر هر ترسی غلبه کنند. حتی ترسی که به قدمت ظهور انسان در دل او ریشه دارد، یعنی ترس از آتش، شما نیز می توانید همین الان، بدون نیاز به سخنان و تشویق های من از میان آتش راه بروید. بله، این کار عملی است، حتی بدون راهنمایی من. اما بهتر است کارهایی به مراتب مفیدتر انجام دهید؛ مثلا هر روز ساعت شش صبح، با نشاط و سرزنده و پر از شور و اشتیاق از خواب برخیزید. می توانید همین الان تبدیل به همان کسی شوید که در رویاهایتان می بینید. می توانید هر ماه درآمد سرشاری داشته باشید. می توانید فرزندان خود را بیش از هر کس دیگری تحت تأثیر قرار دهید.

ترس،دلیل نرسیدن به اهداف بزرگ

براستی می توان به این موفقیت ها رسید؟ چرا کمتر کسی در این دنیا می تواند به چنین موفقیت هایی دست یابد؟ چنین اهدافی، با اینکه می توانند زندگی ما را دگرگون کنند، کمتر تحقق می یابند. نه به این سبب که براستی دست نیافتنی اند، بلکه به این دلیل که ما برای نیل به آنها تلاش نمی کنیم. اما چرا؟ به دلیل ترس. ترس ما را محصور می کند. نه، اشتباه نکنید؛ ترس بتنهایی اصلا بد نیست. ترس واکنش طبیعی بدن برای آگاه کردن ما از وقوع احتمالی یک مشکل است. ترس به ما نهیب می زند که مواظب باش، حواست را جمع کن، خطری در کمین است. ترس درواقع وكيل مدافعی است که ما او را به زندانبان خود بدل ساخته ایم. اگر ترس خود را بزرگ جلوه ندهید بزودی دگرگونی را در خود حس خواهید کرد. می توانید بیش از پیش فعالیت کنید و موفقیت های بیشماری به چنگ آورید. در حقیقت ترس نیز مثل هر چیزی باید به اندازه و بجا باشد.

ترس،دلیل نرسیدن به اهداف بزرگ-پاکدشت نیوز

محدود ساختن ترس راه تحقق اهداف بزرگ

شاید در ابتدا محدود ساختن ترس های تان چندان ساده به نظر نرسد، اما این کار عملی است. این کار باید بتدریج و مداوم صورت گیرد، درست مثل ورزیده کردن ماهیچه های بدنتان. زمانی که می خواهید اندامی ورزیده و چابک داشته باشید شاید به خود بگویید: «هی، با ماهیچه هایی که من دارم، این کار غیر ممکن است!» اما اگر کار خود را با نرمش های ملایم شروع کنید و در روز تنها مدت کوتاهی به ورزش بپردازید، پس از سی روز می بینید ماهیچه هایی به مراتب قوی تر از قبل دارید و پس از مدتی، آنچه به نظرتان غیر ممکن می رسید، به حقیقت می پیوندد.

ترس،دلیل نرسیدن به اهداف بزرگ-پایگاه جامع پاکدشت نیوز

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false