×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  پنج شنبه - ۷ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
توزیع واکسن آنفولانزا در مراکز شبانه روزی بهزیستی پاکدشت - اخبار

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت با اشاره به فعالیت ۳ مرکز شبانه روزی معلولین در شهرستان گفت : تاکنون سیصد و ۷۲ نفر از توان خواهان این مراکز واکسن آنفولانزا دریافت کرده اند.

وی گفت: در حال حاضر حدود پنج هزار نفر دارای پرونده توانبخشی تحت پوشش بهزیستی پاکدشت هستند  که از خدمات یازده مرکز توانبخشی به صورت شبانه روزی، روزانه، ویزیت در منزل و مراقبت در منزل، کمک های مستمر،  تجهیزات  و وسایل کمک توانبخشی، خدمات مناسب سازی  بهره مند می شوند.

جهت مشاهده اخبار بهزیستی پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید

برزگر در خصوص اقدامات بهزیستی از ابتدای شروع کرونا گفت: با شیوع کرونا اولین بخشنامه‌ها برای مقابله با کرونا توسط بهزیستی کشور صادر شد و شهرستان پاکدشت طبق این بخشنامه و پروتکل های بهداشتی تعریف شده کلیه مراکز شبانه روزی قرنطینه نمود.

وی افزود: در پیک اول کرونا کلیه ورود و خروج به مراکز بهزیستی و به دنبال آن نیز مرخصی و بازدیدها را به مراکز ممنوع کردیم و شیفت های پرسنل مراکز به صورت یک هفته ای درآوردیم و از پذیرش مددجوی جدید خودداری کردیم.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت در پایان اضافه کرد: در حال حاضر اگرچه شیفت های یک هفته ای برداشته شده است اما همچنان پروتکل های بهداشتی اجرا می شود و کلیه مقیمان و  پرسنل روزانه تب سنجی می شوند و در صورت شناسایی موردی مشکوک به کرونا سریعا اتاق های مشخص شده قرنطینه می شوند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false