×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  پنج شنبه - ۷ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
جمع آوری و تدوین گزارش عملکرد دو ساله فرمانداری شهرستان پاکدشت - اخبار پاکدشت

به همت روابط عمومی فرمانداری ، تدوین گزارش عملکرد دو ساله فرمانداری شهرستان پاکدشت با عنوان نسیم امید در ۷ جلد به پایان رسید. بر همین مقیاس؛ مقایسه میزان رشد و توسعه شهرها و روستاهای شهرستان پاکدشت و میزان بودجه و امکانات تخصیص یافته و تجهیز منابع و طرح های اجراء شده، خود موید نگاه توسعه محور دولت تدبیر و امید طی سالهای گذشته بوده است .

جهت مشاهده اخبار فرمانداری پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید .

با گذری بر روستاهای شهرستان امروزه می توانیم ببینیم که این روستاها به سطح قابل قبولی از رشد و توسعه رسیده اند؛  زیر ساختهای عمرانی؛ درمانی ، اجتماعی،  فرهنگی و ورزشی ایجاد شده در روستاهای شهرستان؛ تا حدود بسیاری توانسته است روستاییان شریف ما را از مراجعه به شهر بی نیاز کند.

بیشتر بدانید : فرمانداری پاکدشت

ترافیک سنگین حضور رییس جمهور محترم و سه معاونت ریاست جمهوری؛  سفر ۸ وزیر  و چندین معاون وزیر و دهها مدیرکل استانی دولت دوازدهم به شهرستان پاکدشت -آن هم فقط طی دو سال – قطعا ثمرات و برکات فراوانی در ایجاد گشایش در روند توسعه و رشد شهرستان پاکدشت داشته است .

پیگیری اختصاص ۵۵۰ میلیارد تومان ارزش افزوده به شهرها و روستاها؛ پیگیری و شتاب قابل توجه ۱۰ کیلومتری پروژه کمربندی شهرستان و تخصیص ۵۰ میلیارد تومان به آن؛ کلید خوردن پروژه قطار شهری با پیگیری و تخصیص اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومانی در ردیف بودجه مجلس، افتتاح بیش از ۱۳ پروژه آموزشی در شهرستان، افتتاح چندین پروژه ورزشی در شهر و روستاها ؛ راه اندازی فاز دوم احداث بیمارستان زعیم؛ توسعه و تجهیز بیمارستان شهدای پاکدشت ،آبرسانی از سد ماملو به شهرهای شهرستان ،شهرک صنعتی و نیروگاه شهدای پاکدشت و افتتاح چندین پروژه بهداشتی و درمانی که بشکل مستند و مصور در این مجموعه – هر چند بشکل فوق العاده مختصر و خلاصه – درج گردیده خودگویای میزان خدمات و فعالیتهای صورت گرفته در دوسال گذشته می باشد. با زحمات و تلاش همکاران ما طی این دوسال؛ شاهد افتتاح دومین نمایشگاه گل و گیاه شهرستان پس از ده سال و احیای عنوان پایتخت گل و گیاه شهرستان بوده ایم .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false