×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
دکتر محمد قمی : خبرنگار باید منادی رحمت و مروج فرهنگ باشد

دکتر محمد قمی نماینده مردم شریف پاکدشت در مصاحبه با پایگاه جامع پاکدشت نیوز در روز خبرنگار ، ضمن تبریک عید قربان و ماه ذی الحجه، ماه بندگی و عبودیت تاکید کردند که خبرنگاران باید آزادی بیان داشته باشند.

وی افزود: خبرنگاران باید اطلاع‌رسانی دقیق برای مردم داشته باشند و از افراط و تفریط بپرهیزند . همچنین امنیت خبرنگاران در آزادی بیان را جزء حقوق اصلی خبرنگاران دانستند و با تاکید بر این مهم که خبرنگار باید منادی رحمت و مروج فرهنگ باشد بیان نمود : خبرنگاران باید از بیان مطالبی که تفرقه را در جامعه زیاد می‌کند بپرهیزند و خبرهایی را که موجب یأس مردم می شوند را ترویج ندهند .

ایشان با زنده نگه داشتن یاد خبرنگاران شهید و برجسته از جامعه خبرنگاران خواستند تا راه و روش خبرنگاران شهید دفاع مقدس و جمهوری اسلامی ایران را ادامه داده و اعمال و کردار ایشان را توشه راه خود قرار دهند .

دکتر قمی در این جلسه خبرهای خوبی را برای مردم شهرستان پاکدشت برای خبرنگاران بازگو کردند :

طبق فرمایشات ایشان و با توجه به مشکلات زیاد مردم شهرستان پاکدشت در رابطه با رفت و آمد در جاده امام رضا (ع) و بار ترافیک بالای آن ، مراحل ساخت و تکمیل کمربندی پاکدشت با سرعت بالایی در دست انجام است . این پروژه به طول ۳۲ کیلومتر از ابتدای شهر فرون آباد تا انتهای شهرستان شریف آباد می باشد که پس از ۸ سال ، اکنون به صورت جدی در حال تکمیل و بهره برداری می باشد به  گونه‌ای که ۱۰ کیلومتر اول این جاده در حال آسفالت شدن است و می تواند تا حد زیادی مشکلات ترافیک پاکدشت را رفع کند .

 

جهت مشاهده اخبار پاکدشت بر روی اخبار شهرستان پاکدشت کلیک کنید .

 

ایشان در رابطه با مسئله آب آشامیدنی مردم شریف پاکدشت نوید افتتاح فاز دوم تصفیه خانه آب پاکدشت برای کل منطقه پاکدشت و ورامین را دادند و فرمودند : به واسطه افتتاح این تصفیه ‌خانه حجم زیادی از مشکلات آب روستاها و شهر شریف آباد و نیروگاه‌ها و همچنین شهرک ‌های صنعتی برطرف خواهد شد .

طبق اطلاعات ایشان افتتاح این پروژه تا پانزدهم مهرماه سال جاری انجام خواهد شد .

دکتر قمی نماینده مردم پاکدشت در انتها در رابطه با آماده شدن سند های املاک شهرستان پاکدشت ابراز خوشحالی کردند و فرمودند :

با عنایت مقام معظم رهبری و ریاست قوه قضاییه و تلاش های مسئولین محلی مشکل سندهای املاک این شهرستان در دست پیگیری است و اکنون سندهای دو منطقه پلشت و قوهه در دست آماده سازی می باشد . برای سه منطقه اصلی دیگر پاکدشت نیز به زودی اسناد آماده و به صاحبان املاک تحویل داده خواهد شد که می‌تواند تحول بزرگی در زمینه رشد و توسعه اقتصادی در پاکدشت باشد .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false