×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱  
true
false

با مادر قول و قرار بسته بود که برگردد،

چشم مادر به در خشک شد، تا اینکه استخوان خشکیده بی سر و دست و پا را دید ، او تبسمی کرد و لبخندی زد و گفت پسرم بالاخره برگشت.

۱۵ شهید هفتم مهر ماه شهرستان پاکدشت

سلام بر شما که از نفس افتادید تا ما از نفس نیفتیم، سلام بر شما که بر خاک افتادید تا ما نیفتیم ،سلام بر شما که رفتید تا ما بمانیم و نماندید تا ما بمانیم . سلام بر تو ای شهید .

 

۱- شهید معظم منوچهر سیاه منصوری

شهید منوچهر سیاه منصوری - پاکدشت نیوز

در یکم آذر ۱۳۲۸ در پاکدشت دیده به جهان گشود. تحصیلات خود را تا مقطع ششم ابتدایی ادامه ارد و از طریق صنایع دفاع پارچین روانه جبهه های حق علیه باطل شده. و سرانجام در یکم مهر ۱۳۶۵ در اثر بمباران در صنایع دفاع هوایی عراق جام شهادت را سر کشید.

 

۲- شهید محمدرضا پازوکی دهقانیان فر

شهید محمد رضا پازوکی - پاکدشت نیوز

در یکم مهر ۱۳۳۹ در پاکدشت متولد شد. پس از گذراندن مقطع متوسطه از طریق نزاجا راهی جبهه شد. در سوم مهر ۱۳۶۳ در منطقه مریوان در اثر اصابت گلوله به سر و چشم به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۳- شهید محمد بنی مصطفی

شهید محمد بنی مصطقی - پاکدشت نیوز

در یکم اردیبهشت ۱۳۳۶ در شهرستان پاکدشت دیده گشود. از طرف بسیج برای انجام فرایض دینی و اعتقادی خود راهی جبهه های نبرد شد. سر انجام در اثر تصادف در حین انجام ماموریت در پنجم مهر ۱۳۵۹ به شهادت رسید.

 

۴- شهید محسن شهبازی

شهید محسن شهبازی - پاکدشت نیوز

در دوم فروردین ۱۳۴۰ در تهران متولد شد. از طریق سپاه راهی جبهه شد. و در پنجم مهر ۱۳۵۹ در اثر تصادف با ماشین در حین انجام ماموریت به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۵- شهید محمد رضا رضایی

شهید محمدرضا رضایی - پاکدشت نیوز

در یکم مرداد ۱۳۴۵ در سبزوار متولد شد. پس از گذراندن مقطع چهارم ابتدایی در ششم مهر ۱۳۶۹ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۶- شهید شکراله احیایی

شهید شکراله احیایی - پاکدشت نیوز

در تاریخ دهم آذر ۱۳۳۴ در لواسان متولد شد. پس از گذراندن سیکل در هفتم مهر ۱۳۶۶ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۷- شهید مرتضی پیری

شهید مرتضی پیری - پاکدشت نیوز

در بیستم مرداد ۱۳۲۲ در پاکدشت متولد شد. و در هفتم مهر ۱۳۶۶ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

۸- شهید محمد رضا خراسانی

شهید محمد رضا خراسانی - پاکدشت نیوز

در پنجم بهمن ۱۳۴۳ در شهرری متولد شد. پس از گذراندن سیکل در هفتم مهر ۱۳۶۶ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۹- شهید کاظم رضایتی

شهید کاظم رضایتی - پاکدشت نیوز

در پنجم تیر ۱۳۴۰ در رشت متولد شد. پس از گذراندن دیپلم در هفتم مهر ۱۳۶۶ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۱۰- شهید محمدرضا سعیدی

شهید محمد رضا سعیدی - پاکدشت نیوز

در پانزدهم بهم ۱۳۳۹ در تهران متولد شد. پس از گذراندن سیکل از طریق بسیج راهی جبهه شد. و در هفتم مهر ۱۳۵۹ در منطقه مریوان در اثر اصابت گلوله به بدن به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۱۱- شهید نصرت اله سیری

شهید نصرت اله سیری - پاکدشت نیوز

در بیست و چهارم آبان ۱۳۳۷ در پاکدشت متولد شد.  پس از گذراندن ششم ابتدایی هفتم مهر ۱۳۶۶ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۱۲- شهید فضل اله قرایی

شهید فضل اله قرائی - پاکدشت نیوز

در بیستم بهمن ۱۳۴۰ در دماوند متولد شد. پس از گذراندن مقطع دوم راهنمایی هفتم مهر ۱۳۶۶ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۱۳- شهید منوچهر قزلو

شهید منوچهر قزلو - پاکدشت نیوز

در یکم خرداد ۱۳۳۷ در تهران متولد شد. پس از گذراندن مقطع سیکل از طریق سپاه راهی جبهه شد. و هفتم مهر ۱۳۵۹ در منطقه قصر شیرین در اثر اصابت گلوله به بدن به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

۱۴- شهید حاج فتحعلی موسوی

شهید حاج فتحعلی موسوی - پاکدشت نیوز

در پنجم مهر ۱۳۳۰ در شریف آباد متولد شد. پس از گذراندن مقطع ابتدایی در هفتم مهر ۱۳۶۶ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

 

۱۵- شهید ولی اله هداوند سوری

شهید ولی اله هداوند سوری - پاکدشت نیوز

در دوم اردیبهشت ۱۳۴۱ در پاکدشت متولد شد. پس از گذراندن مقطع سیکل در هفتم مهر ۱۳۶۶ در منطقه صنایع دفاع پارچین در اثر بمباران هوایی عراق به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

 

منبع خبر : نوید شاهد
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false