×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۱۹ مرداد - ۱۴۰۱  
true
false
شکست؛ پله ای برای صعود

همه ی ما می دانیم که در این کشور الگوهای موفقیت فراوانی وجود دارند. چرا این افراد توانسته اند تا این اندازه موفق باشند؟ شاید بگویید آن فردی که من می شناسم انسان فوق العاده و زیرکی است.

اما بهتر است بدانید چنین افراد موفقی، کسانی هستند که اغلب شکست می خورند اما از هر شکست برای خود پله ای برای صعود و رسیدن به قله ی موفقیت می سازند. می دانم زمانی که این برنامه را آغاز می کنید احتمالا مشکلات زیادی دارید. احساس یأس می کنید، عصبی و آشفته هستید و… نمی دانم گره کار شما در کجاست، شاید شما نیز احساس می کنید من هیچ وقت نمی توانم احساس و مشکل شما را درک کنم. من هرگاه احساس یأس می کنم سعی میکنم چیزی بیاموزم که مرا به هیجان بیاورد و اکنون نکاتی آموخته ام که با اجرای آنها می توانم فورا از دل یأس، هیجان خلق کنم. من می دانم مغزم در جستجوی خوشی است، پس اگر از او بخواهم، راه به دست آوردن آن را نیز به من نشان خواهد داد.

 

شکست؛ پله ای برای صعود-پایگاه جامع پاکدشت نیوز

 

بهترین دوستان ما در مسیر به سوی موفقیت

من معتقدم احساساتی مثل ترس، طرد شدن یا درد که ما آنها را منفی می دانیم، می توانند بهترین دوستان ما باشند زیرا ما را به سوی موفقیت سوق می دهند. این احساسات در همه به وجود می آیند، اما افراد موفق از آنها به نفع خود استفاده می کنند. برای برخی، اگر چنین احساس هایی وجود نداشت هرگز نمی توانستند رفتار خود را تغییر دهند، نمی توانستند زندگی خود را ارتقا ببخشند، نمی توانستند سخت کار کنند. تنها با احساس ناراحتی است که فرد می داند باید مسیر خود را تغییر دهد، اما به این شرط که این احساس آن قدر قوی نباشد که او را محافظه کار سازد و از به چنگ آوردن نعمات زندگی باز دارد. وجود احساس های ناخوشایند را بپذیرید. این احساسات بخشی از زندگی هستند و در جای خود می توانند سودمند و مفید باشند، اما اسیر دام آنها نشوید و در احساسات خود غوطه ور نگردید.

شکست؛ پله ای برای صعود-اکدشت نیوز

آیا تاکنون دقت کرده اید مردم، زمانی که موفق می شوند مهمانی می گیرند و زمانی که شکست می خورند به فکر فرو می روند؟ کسی که بارها به فکر فرو رود بزرگترین موفقیتها را به چنگ خواهد آورد. پس به خاطر داشته باشید که شکست وجود ندارد. اگر در راه رسیدن به چیزی، روشی که در پیش گرفته اید مؤثر نبود مسلما از آن چیزی خواهید آموخت که شما را در راه رسیدن به مقصد یاری می کند و هر چه بیشتر بیاموزید، مسلما موفق تر خواهید بود.

سفری به درون

می خواهم شما را به یک سفر ببرم، سفری به سوی قدرت درونی تان. جایی که قادر خواهید بود درباره ی آنچه در آرزویش هستید، خوب بیندیشید. برای رسیدن بی درنگ دست به کار شوید و درست مانند تمام افراد موفق برنامه ای برای رسیدن داشته باشید. همان طور که قبلا ذکر شد، باید هر لحظه بدانید آیا به موفقیت نزدیک می شوید و یا از آن دور می گردید و براحتی بتوانید روش خود را تا رسیدن به موفقیت تغییر دهید. با رهاورد این سفر و با چنین تعهدی، دیگر هیچ چیز مانع شما نخواهد بود.

زندگی من اکنون با آنچه در رویا می دیدم تفاوتی ندارد. شما چطور؟ آیا همان طور که آرزو داشتید زندگی می کنید؟ خیر؟ تفاوت من با شما در سطح هوش و ذکاوت مان نیست بلکه فقط به دلیل میزان تلاش و توانایی من در کنترل احساساتم است. من آموخته ام از شکست نترسم . قدرت درونی شما هر روز اندکی بیش از روز قبل افزایش خواهد یافت؛ هیچ موفقیتی یکباره به دست نخواهد آمد. اجرای منظم تمرینات به شما کمک می کند تا عادات مثبت و مفیدی در خود به وجود آورید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false