×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  سه شنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
پایگاه جامع پاکدشت نیوز به نقل از نصیر نیوز گزارش می دهد :
بخشودگی عوارض کسب و پیشه اصناف فرون آباد پاکدشت
عوارض کسب و پیشه اصناف فرون آباد پاکدشت بخشیده شد - اخبار فرون آباد پاکدشت

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا بسیاری از مردم از جمله کسبه و اصناف، به دلیل محدودیت‌های اعمال شده، با مشکلات اقتصادی عدیده‌ای مواجه شدند که اجرای طرح‌های مختلف از جمله مواسات و همدلی مؤمنانه در تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی، با هدف دستگیری از این افراد انجام شد.

وی اظهار داشت: با وجود حمایت‌هایی که دولت با انجام طرح‌های مختلف از کسبه و اصناف انجام داد ولی مشکلات اقتصادی این قشر از جامعه و کمک به نصیرن به همراهی تمامی جامعه نیاز دارند از این رو، شهرداری فرون ‌آباد با همراهی شورای اسلامی، طرح بخشودگی عوارض کسب و پیشه اصناف فرون ‌آباد را در دستور کار خود قرار داد.

جهت مشاهده دیگر اخبار فرون آباد پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید

وی افزود: با اخذ مجوز شورای اسلامی شهر و در راستای حمایت از اصناف، کسبه و بازاریان شهر و جبران بخشی از ضرر و زیان این قشر از جامعه، طرح تخفیف و بخشودگی ۳ ماه عوارض مشاغل در سال ۹۹ به تصویب رسید و اجرایی می‌شود.

میرزایی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا علاوه بر تبعات منفی اجتماعی و بهداشتی، باعث رکود کسب و کار اصناف شده افزود: کسبه شهر فرون ‌آباد می توانند با مراجعه به واحد اصناف شهرداری ضمن پرداخت عوارض سالانه صنف خود از تخفیف و بخشودگی ۳ ماهه عوارض مشاغل نیز بهره‌مند شوند.

شهردار فرون آباد همچنین از همکاری مدیریت شهری در اجرای طرح مقابله با کرونا موسوم به شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

بیشتر بدانید : نحوه انجام تست کرونا و معرفی انواع آن

وی گفت: این طرح با هدف آگاهی بخشی، بیمار یابی، پیشگیری، قرنطینه، درمان و کمک مومنانه برای رسیدن به وضعیت مطلوب مقابله با بیماری کرونا در مناطق مختلف شهر فرون ‌آباد اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح با حضور بسیجیان، پزشکان و پرستاران به صورت خانه به خانه اجرا می‌شود افزود: آموزش و فرهنگ‌سازی مقابله با بیماری کرونا و همراهی مردم در اجرای محدودیت‌های هوشمند می‌توان زنجیره کرونا را قطع کند.

میرزایی اظهار داشت: اجرای موفقیت آمیز طرح ارزشمند شهید حاج قاسم سلیمانی مستلزم همکاری حداکثری بین بخشی و دستگاهی است لذا مجموعه مدیریت شهری فرون آباد در اجرای این طرح نیز مشارکت حداکثری داشته و با تمام توان از اجرای این طرح حمایت می‌کند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false