×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  سه شنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
مجموعه کارهای مرتبط با فنگ شویی ازدواج

طبق ساختاری که فنگ شویی در ازدواج وجود دارد اگر می خواهید روابط زناشویی و زندگی مشترکتان را بهبود بخشید می توانید از روش های و اصول فنگ شویی که در ادامه به شما خواهیم گفت استفاده کنید. همانطور که میدانید علم فنگ شویی که طرفداران خاص خود را دارد بیشتر به ایجاد انرژی مثبت و کم تر کردن انرژی منفی صحبت می کند. هنگامی که دو نفر با هم ازدواج می کنند انرژی های اطراف این دو با یکدیگر همسو خواهد شد. اگر این انرژی ها که در اطراف این زوج حضور دارد مثبت باشد، می توانند زندگی مشترک را با روش های مناسب تری بهبود و ادامه دهند. ما در این مقاله از پاکدشت نیوز قرار است به موضوع فنگ شویی ازدواج بپردازیم و روش های بهبود انرژی در این تکنیک را به شما عزیزان آموزش دهیم.

مقاله پیشنهادی : فنگ شویی و کاربرد آن در زندگی

مجموعه کارهای مرتبط با فنگ شویی ازدواج

در این بخش به بررسی و معرفی ۲ نکته مهم می پردازیم که با انجام آنها می توانید به دنبال عشق و جذب همسر خود شوید و رابطه بسیار خوبی را با شریک زندگی خود داشته باشید تا زندگی شادتر و بدون استرسی را بسازید.

  • خلاص شدن از شر درهم ریختگی : یکی از اثرات هویتی شخصی در افراد در هم ریختگی است و می تواند به عنوان یک انسداد برای جریان انرژی مثبت عمل خواهد کرد. این اولین گامی است که باید در این فنگ شویی آن را رعایت کنید. توصیه ما برای به هم ریختگی های زیاد این است که تمیز کردن و مرتب کردن خانه را در بازه های زمانی بیشتری انجام دهید. در اصل مهم زمان این تغییرات نیست بلکه تغییراتی است که اتفاق می افتد. موارد رفع انباشتگی و پاکسازی جزء موارد سریع و ساده در این نوع فنگ شویی می باشد.

اتاق خواب در فنگ شویی

  • تنظیم اتاق خواب : اتاق خواب در فنگ شویی به عنوان گوشه روابط بین شما و همسرتان می باشد. شما بیشترین زمانی که با همسر خود صرف می کنید در اتاق خوابتان می باشد، پس مراقبت های ویژه ای در این مکان برای بهتر کردن روابط خود نیازمندید. در ادامه قرار است به مهم ترین عوامل تاثیر گذار اتاق خواب در فنگ شویی ازدواج بپردازیم.

مقاله پیشنهادی : چگونه کنترل زندگی خود را دست بگیریم؟

باید ها و نباید های اتاق خواب در فنگ شویی ازدواج

همانطور که در بخش قبل گفتیم اتاق خواب یکی از مکان های مهم در زندگی مشترک می باشد. چند نکته وجود دارد که شما باید از آنها در اتاق خواب خود اجتناب کنید.

۱_ پرهیز از استفاده از آینه:

فنگ شویی ازدواج در زمان های قدیم هم وجود داشته، چرا که در زمان های دور آینه ها بر روی درب وجود داشتند و هنگامی که شب ها درب را می بستند ، از وجود آینه خلاص می شدند.

وجود آینه در اتاق خواب چند فلسفه مهم با خود دارد. یکی از آنها می گوید، زمانی که خواب هستید و روح از بدن شما جدا می شود در زمانی که می خواهید بیدار شوید و روح به جسمتان برگردد، وجود آینه باعث گمراهی و سردرگمی روح می شود زیرا تصویر زوج بر روی آینه هم وجود دارد و روح دچار مشکل می شود که به کدام جسم بازگردد. همچنین وجود آینه روبروی پنجره، باعث می شود انرژی های وارد شده برگردانده شود و اجازه ورود به اتاق را به آنها نخواهد داد.

۲_ اجتناب از تصاویر خانوادگی :

اتاق خواب مکان خصوصی افراد می باشد و باید از عکس های دو نفر خود استفاده کنند. استفاده از عکس های دیگران و خانواده خود، شما را درگیر مسائل خانوادگی خواهد کرد.

فنگ شویی ازدواج در زمان های قدیم

۳_ دوری از وسایل الکترونیکی :

اتاق خواب شما باید برای دریافت آرامش و عشق باشد و نباید این فضا را با موبایل، تلویزیون، کامپیوتر و هر وسیله الکترونیکی که انرژی شما را مختل خواهد کرد استفاده و نگهداری کنید. البته این کار در دنیای امروز به کاری سخت و دشوار تبدیل شده است اما شما هر چقدر که می توانید از تعداد این وسایل بکاهید.

۴_ عدم استفاده از تصاویر و آثار هنری غم انگیز :

یکی از مواردی که می تواند به بهبود روابط شما منتهی شود، اجتناب از استفاده از تصاویر غم آلود و یا آثار هنری غم دار در اتاق خواب می باشد. بجای استفاده از این نوع تصاویر می توانید از تصاویر شاد و پر انرژی استفاده کنید زیرا کمک میکند تا بدون استرس باشید و همینطور انگیزه خودتان را حفظ کنید.

۵_ عدم استفاده از آیتم های تک :

در اتاق خواب خود هرگز آیتمی را تک قرار ندهید. هر آیتمی باید به صورت جفت باشند به عنوان مثال وسایلی مانند چراغ های دوجانبه، دکوراسیون مختلف نمونه های مناسبی هستند. جفت بودن این وسایل نشان دهنده این است که عر دو نفر در زندگی مشترک به یک اندازه مهم هستند، این مورد حتی می تواند باعث نزدیکی بیشتر بین شما و همسرتان نیز شود.

نتیجه گیری

ما در این مقاله از پاکدشت نیوز به بررسی نکات مختلفی در فنگ شویی ازدواج پرداختیم و شما را با راه حل های آنها آشنا کردیم. البته این موضوع نیاز به ساعت های صحبت و تحقیق می باشد که امیدوار هستیم در مقاله های بعدی به آن ها بیشتر بپردازیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false