×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
واکسینه شدن ۹۰ درصد پاکدشتی ها علیه ویروس کرونا

مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت در جمع خبرنگاران با اشاره به راه اندازی ۱۶ تیم در طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: وظیفه اصلی این تیم‌ها رهگیری افراد ناقلی است که هیچ علائمی ندارند.

وی در ادامه افزود: این ۱۶ تیم متشکل از ۳۲ نفر بسیجی و ۱۶ نفر از بخش سلامت بوده که ۲۲۹۸۰ نفر را از ارتباط با ۶۶۵۶ تست مثبتی مراجعه شده به مراکز منتخب رهگیری کردند.

اخبار بیشتر : رفع کمبود واکسن برکت در پاکدشت

یوسفی جمارانی با اشاره به انجام ۳۴۱۹۷ تست سریع بیان‌ داشت: از این آمار ۴۹۲۸ نفر مثبت بوده و با توجه به اینکه این افراد دارای هیچ علایمی نبودند می توانستند بیماری را در سطح شهر گسترش دهند.

فرماندار پاکدشت در همین رابطه ادامه داد: چهار تیم مراقبت در منزل فعالیت خود را از ابتدای طرح آغاز کرده که تاکنون ۳۵۳ مورد مراقبت در منزل انجام و همچنین ۳۳مرکز تجمیعی واکسیناسیون نیز در سطح شهرستان راه‌اندازی شده است.

برای مشاهده خبرهای اجتماعی شهرستان پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید

وی روند بیماری در سطح شهرستان پاکدشت را کاهشی دانست و خاطرنشان کرد: تاکنون بستری افراد مبتلا ۳۰ درصد و فوتی‌های ناشی از کرونا ۷۷ درصد نسب به هفته قبل کاهش پیداکرده است.

یوسفی جمارانی درباره آمار واکسیناسیون یادآور شد: در شهرستان پاکدشت واکسیناسیون ۹۰ درصد واجدین شرایط بالای ۱۲ سال انجام شده که میانگین کشوری ۷۰ درصد بوده و همچنین در سطح ملی ۸۰ درصد فوتی‌ها واکسن دریافت نکرده بودند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false