×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  شنبه - ۲۲ خرداد - ۱۴۰۰  
true
false
پیگیری وضعیت اراضی تعاونی مسکن شهرک امیرالمومنین حصارامیر پاکدشت - تصویر شاخص خبری

در جلسات جداگانه که با حضور هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت و نیکخواه نایینی مدیر کل دبیرخانه شورای عالی معماری و شهرسازی و سرلک مدیر کل دفتر نظارت بر طرحهای توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی در محل وزارت راه و شهر سازی و محبت خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران و سرکار خانم باقری معاون شهرسازی اداره کل راه و شهر سازی استان در محل اداره کل مربوطه برگزار گردید جزئیات الحاق اراضی تعاونی مسکن امیرالمومنین (ع) مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

اخبار بیشتر : قدردانی از ۵۱ پزشک در شهرستان پاکدشت

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این دیدارها با اشاره به گذشت ۱۵ سال از زمان خرید این اراضی به مطالبه به حق اعضای تعاونی برای تعیین تکلیف واگذاری زمینها اشاره کرد و خواستار طرح پرونده اراضی در شورای عالی معماری و شهرسازی گردید .

تمهیدی اظهار داشت :در این جلسات مدیر کل دبیرخانه شورای عالی معماری و شهرسازی به اقدامات انجام شده برای تکمیل پرونده اراضی تعاونی با هدف طرح در شورای عالی معماری اشاره کرد .

وی افزود :همچنین  محبت خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز به تشریح اقدامات صورت گرفته برای حل مشکلات این تعاونی پرداخت و گفت در خواست طرح پرونده تعاونی مذکور در شورای عالی معماری و شهرسازی اخیرا به وزارت راه و شهرسازی ارسال شده است و ان شاالله با ورود شورای عالی معماری و شهرسازی و رفع برخی مشکلات موجود موانع الحاق اراضی مورد نظر به محدوده قانونی شهر برطرف خواهد شد.

اخبار بیشتر : اخبار فرمانداری پاکدشت

تمهیدی افزود :موضوع تعاونی مسکن امیرالمومنین (ع) در دستور کار فرمانداری است و تا دستیابی به نتیجه نهایی توسط فرمانداری پاکدشت پیگیری خواهد شد .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false