×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۱۹ مرداد - ۱۴۰۱  
true
false
 روش ارائه خدمات و کارهایی با کیفیت خوب یک موفقیت اساسی

شما می توانید هر آنچه را که می خواهید به دست آورید ؛ حال هر چه باشد حد و مرزی برای موفق شدن وجود ندارد .  راههای بسیار زیادی برای گشودن درهای موفقیت وجود دارد و در این مقاله سعی داریم تا چهار راه رسیدن به موفقیت را به شما بیاموزیم . روش هایی که در این مقاله آمده است چندان به تحصیلات دانشگاهی و هوش و ذکاوت فوق العاده یا تواناییهای منحصر به فرد احتیاج ندارد و چنان ساده و آسان بیان شده است که برای هر کسی به راحتی قابل فهم است. تنها باید اراده ای پایدار و عزمی راسخ داشته باشید و تداوم را در راه رسیدن به پیشرفت همیشه مدنظر قرار دهید.

هم چنین بخوانید : چند راه برای بالا بردن اعتماد به نفس

 

روشهای موجود آنچنان قابل دسترس است هر کسی می تواند آنها را انجام دهد . این راهها تنها منحصر به افراد خوش شانس نیست ، بلکه می توان گفت که برای افراد بدشانس نوشته شده است . در ادامه با ما همراه باشید .

 

روش متداول در سینما و تلویزیون برای موفقیت

 

شاید بتوان ادعا کرد که کارهای معدودی هستند که در یک کشور جلوه و موفق شدن در دستیابی به آنها ، معنی موفقیت را دارد و تنها برخی موارد از خواسته ها هستند که به سرعت و راحتی موفقیت را به ارمغان می آورند. پس ابتدا باید در زندگی خود بهترین خواسته ها را پیدا کنید و سپس در راه رسیدن به آن خواسته ها تلاش کنید و موفق شوید. همین حالا ! در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، دریایی از خواسته ها و اهداف وجود دارد که هر کدام در جای خود اگر به دست آیند و تحقق یابند موفقیت را معنی خواهند کرد. حال یکی از راههای جالب توجه را شرح می دهیم.

به عنوان مثال راهی برای جلب اذهان به خود در دنیای سینما و تلویزیون وجود دارد که از آن طریق هنرپیشه های زن و مرد توجه همه را به خود جلب می کنند و به شهرت و ثروت بی حد و حساب دست می یابند. این روش بسیار آسان است، زیرا برای انجام آن تنها سه مورد زیر لازم است. خودتان امتحان کنید و نتیجه را ببینید.

١- ابتدا در خود یک قدرت جاذبه درونی را به وجود آورید . سعی کنید نقاط قوت خود را پیدا کرده و آنها را تقویت کنید . این نقاط قوت هر چیزی می تواند باشد و در افراد مختلف متفاوت است ، از نوع لباس پوشیدن گرفته تا نوع رفتار ، سخن گفتن ، راه رفتن ، آداب معاشرت و غیره .

۲- سعی کنید تا این قدرت جاذبه درونی را از خود بروز دهید و دیگران را تحت تأثیر قرار داده و توجه ها را به خود جلب کنید.

۳ – سعی کنید با چشمانتان بخندید . دیگران باید لبخند و شادابی را در چشمان شما بیینند ، نه فقط روی لبهای شما .

حال اگر شما این سه کار را انجام دادید و آنها را به موقع و در جای مناسب و برای افراد مشخص و معین به کار بردید، می توان گفت که شما هم حالا یک راه گشودن یکی از دربهای بی شمار موفقیت را به دست آورده اید.

چهار روش برای رسیدن به موفقیت

روش دوست یابی و نفوذ شخصی از راه های رسیدن به موفقیت

 

این روش نیز بسیار متداول و آسان است و دو کیفیت بسیار عالی دارد:

۱- استفاده از این روش بسیار لذت بخش و جالب است.

۲- اگر به درستی استفاده شود، نتایج بسیار خوبی به دنبال خواهد داشت.

کاملا واضح است که در زمینه دوست یابی می توان بسیار صحبت کرد و نوشت ، خصوصا در مورد یافتن دوستان خوب و اگر چه دوست یابی دوست شدن از نظر زمانی مدت زمان زیادی را لازم دارد ولی بسیار موثر  و فقط باید در روش دوست یابی و انتخاب دوست بسیار دقیق و نکته بین بود. آن کسی را انتخاب کنید که بتوانید از او بیاموزید و متقابلا او نیز تمایل آموختن موارد مناسب از شما را داشته باشند. اغلب مردم آموخته اند که از دوستیها امکان رسیدن به موفقیت را تأمین نمی کنند و اگر هم چنین باشند، پیشرفت های به دست آمده زودگذر خواهند بود.

اعمال نفوذ شخصی و روانی در دوستی و دوست یابی بسیار لازم و مهم است و شاید قوی ترین راه دوست یابی باشد .جنبه های روانشناختی متعددی در زمینه اعمال نفوذ روانی وجود دارد که می توانند منابع بسیار خوبی برای شما باشند تا از آن طریق به هر آنچه که می خواهید دست یابید . اگر بتوانید در ذهن انسانهای مفید و سازنده نفوذ کنید ، می توانید از آنها بیاموزید که چگونه موفق شده اند و یا مهم تر از آن ، از قدرت آنها برای تأمین موفقیت خود کمک بگیرید.

روش دوست یابی و نفوذ شخصی از راه های رسیدن به موفقیت

 روش ارائه خدمات و کارهایی با کیفیت خوب یک موفقیت اساسی

 

ضرب المثلی انگلیسی می گوید: آن کس بیش از همه سود خواهد برد که بهتر و كوشاتر کار کند . این جمله یکی از عمده ترین و شناخته شده ترین اصول تجارت است . همچنین این عبارت ، یکی از راههای بسیار مؤثر در به دست اوردن موفقیت به شمار می رود. تنها زمانی استفاده از این روش موفقیت را برای شما به همراه خواهد داشت که درک کنید که بهتر و کوشاتر کار کردن یعنی کار کردن در همه جهتها و به نحو صحیح، نه فقط انجام کارهای مشخص و محدود آن هم در حد انجام وظیفه . اگر بخواهیدفقط انجام وظیفه و کار را از خود باز نمایید در پایان فقط امرار معاش می کنید و مطمئنا ثروتمند و موفق نخواهید شد. این قانون تجارت است که باید برای بیشتر ارائه خدمات و انجام کارها به عالی ترین وجه ممکن صورت گیرد.

یکی از مطمئن ترین راهها همین ارائه خدمات و انجام کار به نحو ممکن است . رمز موفقیت در این است که کارهای مربوط به افرادی را که می خواهید روی آنها نفوذ کنید ، به بهترین وجه انجام دهی . اگر نتوانستید، باید تغییراتی در خود به وجود آورید ! اگر نمی خواهید، این تغییرات را به وجود بیاورید، دور و بر خود را نگاه کنید ، ببینید چه کسی خواهان کار شماست؟!

حال می خواهم راجع به انجام و ارائه خدمات صحبت کنم دائما در فکر این باشید که از راههای جدید و بهتر کارهای مربوط به افرادی را که می توانند برای شما مثمر ثمر باشند ، به انجام رسانید تا در عوض آنها نیز میل به یاری کردن به شما در رسیدن به اهدافتان را در خود احساس کنند و در انجام این قبیل کارها برای این افراد، هرگز فکر بهره برداری شخصی به صورت فوری و آنی را به ذهن خود راه ندهید . بگذارید زمان بگذرد و به تدریج با انجام گرفتن کارهای آنها با موفقیت راه را برای استفاده از آنها برای موفق شدن خودتان باز کنید . هر چقدر کمتر از انجام این کارها بطور فورد بلافاصله سود ببرید، بیشتر می توانید آنها را تحت تأثیر قرار دهید و آنان را مدیون خود سازید و به تدریج آنها نیز از نظر اخلاقی خود را موظف به جبران این کمک شایان توجه شما می دانند.

همیشه به خاطر داشته باشید که: «انجام وظیفه در حد انتظار تنها مون فعلی شما را تأمین و تثبیت می کند و باید بیش از حد انجام وظیفه کارهای خود را به انجام برسانید تا از موفقیت فعلی پا فراتر گذاشته و ترقی کنید صد البته باید با انجام دادن یک کار به نحو احسن، شیپور برداشته و همه جا جار بزنید که چه کرده اید. بگذارید دیگران خود به عمق ارزش کاری که شما انجام داده اید، پی ببرند. البته شاید مشکل باشد، اما صبر و شکیبایی یکی از ملزومات رسیدن به موفقیت است. همیشه این را به خاطر داشته باشید!

این است راهی دیگر برای موفقیت: (( انجام خدمات و کارهای محوله به بهترین وجه ممکن و بیش از حد انتظاره ))

انرژی پایان ناپذیر ، رمز دیگری برای موفقیت

 

آن خصوصیت خاصی که در تمام افراد بزرگ و موفق جهان دیده می شود چیست؟ بله همان انرژی بی پایان و روح خستگی ناپذیر است که این عده را در طول تاریخ بشریت به موفق ترین الگوهای بشری تبدیل کرده است برای به دست آوردن این رمز موفقیت شما باید در پی بالاتر بردن توان خود باشید و از انرژی خود که بسیار موثر و بی پایان است بهره ببریم. انرژی شما چنان بی پایان است که شاید هیچ یک از اطرافیان شما از آن برخوردار نباشد، آنچنان قدرتمند هستید که می تواند به راحتی موانع را از سر راه خود بردارید . و هر آنچه را که می خواهید انجام دهید و به دست آورید «داراییها» و «کمبودها» همه از «آنچه که انجام شده، و آنچه که انجام نشده » ناشی می شوند . یکی از آن مواردی که می تواند انسان را به سوی ترق و پیشرفت رهنمون کند، امید به فردا است تفکر به فردایی بهتر و روشن تر همیشه باعث می شود تا انسان از حداکثر توان خود برای به دست آوردن آنچه که می خواهد، بهره مند شود. برای فردایی بهتر کار کردن و به آن اندیشیدن امروز شما را تأمین می کند و آنچنان به فردایی بهتر منتهی می شود که از حد تصور خارج است.

انرژی پایان ناپذیر ، رمز دیگری برای موفقیت

این تصور غلط دنیا این سرنوشت را برای شما مقدر داشته است را از سر بیرون کنید. هیچ کس، هیچ چیز را برای شما از قبل تعیین نکرده است. شما همیشه خسته هستید؟ چرا؟ زیرا زیاد کار میکنید؟ یا اینکه پر انرژی نیستید؟ پس خودتان با این بهانه ها شکست را خریده اید. شاید شما بتوانید با فریب دادن خودتان این دلایل را برای خود موجه جلوه دهید، اما هیچ کس این دلایل بی معنی را از شما نمی پذیرد. هیچ روانشناسی این علت را برای موجه جلوه دادن عدم فعالیت نمی پذیرد، حتی دوستان و خانواده شما نیز آن را نمی پذیرند. البته شاید عده ای از روی احترام به عقیده شما تظاهر به پذیرفتن آنها بکنند، ولی در اصل این دلیل، دلیل موجهی به حساب نمی آید. کار ، انسان را هیچگاه خسته نمی کند بلکه بیکاری و رخوت، خسته کننده ترین کارهای جهان است.

به هر روان شناسی که مراجعه کنید به شما می گوید که خستگی مفرط (بجز در برخی موارد استثنایی ناشی از اختلالات غدد داخلی) از اضطراب، افسردگی، یأس، تشویش، نگرانی یا نوعی احساس متنفر بودن در ضمیر نا خود آگاه ناشی می شود .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false