×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  پنج شنبه - ۷ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
یک کلمه "شش حرفی" برای آغاز راه موفقیت - تصویر سه

استفاده از روش و راه موفقیت از راه جاذبه فردی نیازمند خودسازی مداوم و تقویت حس جاذبه شخصی است تا بتوان نظر و توجه سایرین را به خود جلب کرد و از فرص تهای منتهی به موفقیت در حد نهایت استفاده کرد و از این طریق به شهرت و ثروت دست یافت تمامی افرادی که بعدها هنرپیشه های بزرگ عالم سینما شدند و یا در تلویزیون به شهرت رسیدند از این روش استفاده کرده اند و هیچ مشکلی در ارتباط با استفاده عملی از این روش نداشته اند. اعمال نفوذ بر دیگران و جلب توجه آنها از طریق راههای ممکن و متعارف کاری است بسیار آسان. در این راستا باید سعی کرد تا نقطه اتکای توجه مردم را به درستی تشخیص داده و سپس در جهت استفاده از این موقعیت عمل کرد.( آنچنان باشید که در درجه اول شخصیت شما ایجاب می کند و در مرحله بعدی باید در جهت تقویت خصوصیات فردی خود که ممکن است مورد توجه دیگران قرار گیرد، تلاش کنید.

بیشتر بدانید : چهار روش برای رسیدن به موفقیت

دوست یابی از روش های دست یابی به راه موفقیت

دوست یابی و استفاده از قدرت اعمال نفوذ بر دیگران، از دیگر روشهای دستیابی به موفقیت و راه موفقیت است. این روش نیاز به مدت زمان زیادی دارد و ضمنا نیازمند یک شخصیت فعال و پر انرژی است که تمام مدت روز و بلکه برخی شبها را نیز به کار و فعالیت اختصاص می دهد

همان طور که گفته شد «انجام وظایف محوله به بهترین وجه ممکن» از دیگر راههای کسب موفقیت است که نیازمند بهره گیری از حداکثر توان و تلاش شخص است تا با صرف ساعتها وقت و دست زدن به ابتکارات فردی موقیت را برای ما به ارمغان آورد. با کمال میل با دیگران همکاری کنی دیگران نیز با رغبت هر چه بیشتر با شما همکاری داشته باشند. هرچند ی این روش نیز نیاز به ابتکار فردی و صرف مدت زمان طولانی دارد، اما همان راهی است که باعث می شود تا شما هر آنچه که می خواهید به دست آورید .

یک کلمه "شش حرفی" برای آغاز راه موفقیت - تصویر اصلی

روش استفاده از قدرت پایان ناپذیر انسان نیز همانگونه که از اسم آن پیداست روشی است که با استفاده از آن دیگر هیچ مانع و مشکلی را بر سر راه رسیدن شما به موفقیت باقی نمی گذارد. با سعی و تلاش بیشتر، موفقیت بیشتری را به دست خواهید آورد و با این قدرت لایزال اطمینان حاصل کنید که موفقیت دیگر غیر قابل دسترس نیست.

همانگونه که اشاره شد تمام روشهای رسیدن به موفقیتی که ذکر شده اند نیاز به تلاش و گذاشتن وقت دارند. تمام آنها با به نتیجه رسیدن، چنان شما را به موفقیت می رساند که به زودی پی خواهید برد که این همه تلاش و صرف وقت ارزش آن را داشته است.

هم چنین بخوانید : بهترین روش های مطالعه و یادگیری

یک کلمه "شش حرفی" برای آغاز راه موفقیت - تصویر دو

چگونه راه موفقیت را به دست آوریم ؟

آسان ترین، سریع ترین و مطمئن ترین راه برای رسیدن شما به موفقیت استفاده از یک کلمه شش حرفی جادویی است، این کلمه شش حرفی جادوی برای شما هشت کار انجام می دهد:

۱- شما را قادر می سازد تا بر دیگران چنان تأثیر بگذارید و در آنها جنان نفوذ کنید تا هر آنچه را که می خواهید برایتان انجام بدهند.

۲- به شما توانایی آن را خواهد داد که اتفاقات و وقایع را چنان به اختیار خود کنار هم قرار دهید تا از آنها بتوانید به نفع خود بهره برداری کنید.

۳- «قانون حساب احتمالات» را در اختیار شما قرار می دهد تا از موفقیت خود حصول اطمینان کنید.

۴- تمام افراد و وسایل و امکاناتی را که شما در راه رسیدن به اهدافتان نیاز دارید را برایتان فراهم می کنند.

۵- به شما امکان استفاده و برخورداری از مشاوره و راهنماییهای اشخاص مهم را می دهد.

و بیش از آنچه که در نظر دارید برای شما موفقیت به ارمغان می آورد.

۷- به شما توانایی دوری از خطرهای ناشناخته و غیر مترقبه را در زندگی می دهد و از موانع اختصاصی شما را برحذر می دارد.

۸- این کلمه شش حرفی شما را به ثروت، شهرت، محبوبیت، نفوذ فردی، قدرت و خلاصه هر آنچه که می خواهید می رساند.

این کلمه شش حرفی در مقاله های آینده بر شما آشکار می شود و می فهمید که چگونه با رعایت و شناخت این کلمه شش حرفی  می توانید راه موفقیت را طی نمایید و به هر آنچه که می خواهید ، می رسید و دور از دسترس ترین چیزها به راحتی برایتان ممکن می شود.

یک کلمه "شش حرفی" برای آغاز راه موفقیت - تصویر یک

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false