×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true
ویژه های خبری
true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مهر - ۱۴۰۱  
true
false
71 پایگاه فعال جمع آوری زکات فطریه در شهرستان پاکدشت - اخبار پاکدشت

مجتبی عبداللهی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در روز عید سعید فطر، ۷۱ پایگاه نسبت به جمع آوری فطریه و کفاره مردم شهرستان پاکدشت اقدام می‌کنند که از این تعداد، ۵۰ پایگاه ویژه کمیته امداد، ۶ پایگاه متعلق به بهزیستی و ۱۵ پایگاه مربوط به خیریه‌های شهرستان است که از کمیته امداد به منظور ایجاد پایگاه مجوز دریافت کرده‌اند.

جهت مشاهده خبرهای اجتماعی شهرستان پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید .

وی اظهار کرد: این پایگاه در محل برپایی نماز عید فطر، میادین و خیابان‌های اصلی شهرستان مستقر شده و تا پایان هفته، فطریه و کفاره مردم را جمع‌آوری می‌کنند.
عبداللهی تأکید کرد: تمامی صندوق‌های جمع‌آوری فطریه دارای هولوگرام شورای زکات بوده و نیروی انتظامی صندوق‌هایی که فاقد این برچست اصالت صندوق باشد را جمع آوری می‌کند.

اخبار بیشتر : توزیع سبد معیشتی بین خانواده های تحت پوشش کمیته امداد پاکدشت

وی تصریح کرد: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با هدف ممانعت از جابجا شدن پول نقد، تمامی پایگاه‌های کمیته امداد به دستگاه کارت‌خوان مجهز می‌باشند.
وی افزود: سال گذشته تمامی خیریه‌های پاکدشت برای اولین بار با محوریت کمیته امداد اقدام به جمع آوری فطریه ڪردند.
وی با اشاره به این که مردم می‌توانند به صورت غیر حضوری نیز وجوه فطریه و کفاره را پرداخت کنند اظهار کرد: شهروندان می‌توانند با شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۳۰۵۹ زکات فطریه عام، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۱۳۲۶ زکات فطریه سادات، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۷۸۶۸ کفاره عمد و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۹۵۹۲ کفاره غیرعمد را پرداخت کنند.
رئیس کمیته امداد پاکدشت افزود: مردم می‌توانند از طریق اپلیکیشن‌ سنا، سکه، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷، شماره تلفن ۷۳۵۵کد ۱۵، شماره‌گیری #۱*۸۸۷۷* و #۲۲۲*۷۲۴* و همچنین با مراجعه به سایت www.emdad.ir زکات فطریه خود را پرداخت کنند.

منبع خبر : خبرگزاری ایرنا
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false